Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Loty z Krakowa do Frankfurtu od ,00 PLN

Wylot z:
Kraków, Polska PL
Lotnisko wylotu:
Kraków, Balice (KRK)
Przylot do:
Frankfurt, Szwecja DEU
Lotnisko przylotu:
Frankfurt nad Menem, Niemcy - Frankfurt Int. Apt. (FRA)
Data podróży:
od 2020-05-04 do 2020-10-19
Promocja aktualna do:
2020-04-30
Linie lotnicze
Ryanair
Cena od:
od .00 PLN

Tanie loty z Krakowa (KRK) do Frankfurtu (FRA) od ,00 PLN

Przykładowe loty z Krakowa do Frankfurtu

Wylot Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

LH 1369
2020-05-22 19:55 Kraków (KRK)
2020-05-22 21:30 Frankfurt nad Menem (FRA)
LH

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

LH 1369
2020-05-27 23:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2020-05-28 01:35 Kraków (KRK)
LH
Cena od 588.00

Wylot Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

LH 1385
2020-05-22 13:40 Kraków (KRK)
2020-05-22 15:15 Frankfurt nad Menem (FRA)
LH

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

LH 1385
2020-05-27 17:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
2020-05-27 20:10 Kraków (KRK)
LH
Cena od 588.00

Wylot Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

LH 1367
2020-05-22 15:20 Kraków (KRK)
2020-05-22 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
LH

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

LH 1367
2020-05-27 23:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2020-05-28 01:35 Kraków (KRK)
LH
Cena od 588.00

Wylot Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

LH 1369
2020-05-22 19:55 Kraków (KRK)
2020-05-22 21:30 Frankfurt nad Menem (FRA)
LH

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

LH 1369
2020-05-25 11:20 Frankfurt nad Menem (FRA)
2020-05-25 13:50 Kraków (KRK)
LH
Cena od 588.00

Wylot Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

LH 1367
2020-05-22 15:20 Kraków (KRK)
2020-05-22 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
LH

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

LH 1367
2020-05-31 09:30 Frankfurt nad Menem (FRA)
2020-05-31 12:00 Kraków (KRK)
LH
Cena od 588.00

Wylot Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

LH 1385
2020-05-22 13:40 Kraków (KRK)
2020-05-22 15:15 Frankfurt nad Menem (FRA)
LH

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

LH 1385
2020-05-28 17:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
2020-05-28 20:10 Kraków (KRK)
LH
Cena od 588.00

Wylot Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

LH 1365
2020-05-22 11:45 Kraków (KRK)
2020-05-22 13:20 Frankfurt nad Menem (FRA)
LH

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

LH 1365
2020-05-27 23:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2020-05-28 01:35 Kraków (KRK)
LH
Cena od 588.00

Wylot Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

LH 1385
2020-05-22 13:40 Kraków (KRK)
2020-05-22 15:15 Frankfurt nad Menem (FRA)
LH

Powrót Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

LH 1385
2020-05-27 11:30 Frankfurt nad Menem (FRA)
2020-05-27 14:00 Kraków (KRK)
LH
Cena od 588.00